Arilena Ara - Nentori (Bess Remix)

Arilena Ara - Nentori (Bess Remix)

Arilena Ara - Nentori (Bess Remix)
  • Слушали: 97
  • Размер: 6.7 MB
  • Длительность: 2:55
  • Качество: 320 kbps
  • Дата релиза: 2024-01-20 11:42:18
Слушать
Скачать
На этой странице вы можете скачать песню Arilena Ara - Nentori (Bess Remix) или слушайте онлайн в хорошем качестве
Текст песни
Arilena Ara - Nëntori (Bess Remix)

Mallkuar qoftë ky muaj që më la të vetme përgjithmonë
Nëntori, ma mori mua dashurinë e parë
Nuk e dua këtë muaj më në kalendar
Nëntori, ma mori, u shua dhe ky zjarr, nëntori